حضور شرکت تجهیز طب اثر در هفدهمین کنگره بین المللی انجمن پریودنتولوژی ایران

هفدهمین کنگره بین المللی انجمن  پریودنتولوژی ایران از 25 الی 28 مهر ماه از ساعت 8:30 تا 17 در هتل المپیک تهران برگزار گردید.

غرفه شرکت تجهیز طب اثر، در سالن D مستقر بود که در این کنگره محصولات دندانپزشکی را ارائه نمود و با استقبال بسیار زیادی از جامعه ی دندانپزشکان روبرو شد.

“دکتر محسن یزدانیان” رئیس هفدهمین کنگره بین المللی انجمن  پریودنتولوژی ایران فرمود: اين رويداد بزرگ علمي با حضور سخنرانان برجسته داخلي و خارجي امکان تبادل آخرين دستاوردهاي علمي در حوزه رشته پريو دانتيکس را براي دانشمندان و علاقمندان فراهم ميسازد تا اين دستاوردهاي ارزشمند و تلاش هاي علمي بتوانند در آيينه نقد ديگر اساتيد و صاحب نظران سنجيده شود.

وی افزود: برگزاري اين همايش بستري مناسب را براي هم انديشي متخصصين ، دندانپزشکان ، بهداشتکاران و تکنسين هاي سلامت دهان و دندان ايجاد نموده و امکان تبادل يافته هاي جديد علمي و تقويت روحيه همکاري بين رشته اي را فراهم مي نمايد. در نتيجه اين تبادل اطلاعات است که مي توان يافته ها و ايده هاي نوين را با دانش و تجربه ديگران محک زد.

همچنین در این کنگره “دکتر بهزاد هوشمند” رئیش انجمن پریودنتولوژی ایران افزودند: دراين رويداد براي اولين بار با حضور روساي انجمن هاي آمريکا و رئيس فدراسيون پريودنتولوژي اروپا ، رئيس انجمن تحقيقات ايمپلنت آمريکا و مسئولين گروه هاي پريودنتولوژي دانشگاههاي بن آلمان و کي اي تي _ پسکارا ايتاليا تفاهم نامه هاي همکاري هاي جامع آموزشي، پژوهشي خدماتي آماده و به امضا خواهد رسيد که به نوبه خود براي اولين بار در اين سطح درمنطقه اجرائي مي گردد که اين مهم در راستاي تقويت و ارتقاء کيفي انجمن در راستاي ماموريت هاي محوله و قطعاً هم راستا با گام چهارم برنامه تحول سلامت دولت محترم خواهد بود.

ابزارک آخرین نوشته ها

دیدگاه خود را بیان کنید