رد کردن لینک ها

حضور شرکت تجهیز طب اثر در هفدهمین کنگره بین المللی انجمن پریودنتولوژی ایران

هفدهمین کنگره بین المللی انجمن  پریودنتولوژی ایران از ۲۵ الی ۲۸ مهر ماه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۷ در هتل المپیک تهران برگزار گردید.

غرفه شرکت تجهیز طب اثر، در سالن D مستقر بود که در این کنگره محصولات دندانپزشکی را ارائه نمود و با استقبال بسیار زیادی از جامعه ی دندانپزشکان روبرو شد.

“دکتر محسن یزدانیان” رئیس هفدهمین کنگره بین المللی انجمن  پریودنتولوژی ایران فرمود: این رویداد بزرگ علمی با حضور سخنرانان برجسته داخلی و خارجی امکان تبادل آخرین دستاوردهای علمی در حوزه رشته پریو دانتیکس را برای دانشمندان و علاقمندان فراهم می سازد تا این دستاوردهای ارزشمند و تلاش های علمی بتوانند در آیینه نقد دیگر اساتید و صاحب نظران سنجیده شود.

وی افزود: برگزاری این همایش بستری مناسب را برای هم اندیشی متخصصین ، دندانپزشکان ، بهداشت کاران و تکنسین های سلامت دهان و دندان ایجاد نموده و امکان تبادل یافته های جدید علمی و تقویت روحیه همکاری بین رشته ای را فراهم می نماید. در نتیجه این تبادل اطلاعات است که می توان یافته ها و ایده های نوین را با دانش و تجربه دیگران محک زد.

همچنین در این کنگره “دکتر بهزاد هوشمند” رئیس انجمن پریودنتولوژی ایران افزودند: در این رویداد برای اولین بار با حضور روسای انجمن های آمریکا و رئیس فدراسیون پریودنتولوژی اروپا ، رئیس انجمن تحقیقات ایمپلنت آمریکا و مسئولین گروه های پریودنتولوژی دانشگاههای بن آلمان و کی ای تی _ پسکارا ایتالیا تفاهم نامه های همکاری های جامع آموزشی، پژوهشی خدماتی آماده و به امضا خواهد رسید که به نوبه خود برای اولین بار در این سطح در منطقه اجرائی می گردد که این مهم در راستای تقویت و ارتقاء کیفی انجمن در راستای ماموریت های محوله و قطعاً هم راستا با گام چهارم برنامه تحول سلامت دولت محترم خواهد بود.

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه